4. kolo HFL 2015

03.08.2015 08:00

První duel byl dlouho vyrovnaný. Ke konci 1. poločasu udeřil Slovan, čímž zadělal na vítězství 5:1 proti Ležákům. Další zápas hráči Orlové také prohráli. Petrovice zužitkovaly herní převahu a srdnatě bojující Ležáky přestříleli 8:3. Petrovice vykřesaly poslední jiskřičku naděje na titul, ta však zhasla hned záhy. Slovan Havířov si díky zlepšené hře ve druhé půli poradil s Petřvaldem (7:3) a může s předstihem slavit titul! Petrovice ale bojují o 2. místo, takže utkání s poslední Bazingou nemohli vypustit. Přesto si Ostravané vedli lépe a Petrovice jen dotahovaly. Koncovku však petrovičtí zvládli náramně (5:4) a vydřeli dva body a tím průběžné druhé místo. Petřvald se však z boje o stříbrnou příčku vyšachovat nenechal a po velkém boji vyhrál nad Stonavou (4:3). Poslední utkání bylo soubojem o spodní příčky. Bazinga se mohla hodně přiblížit předposlední Stonavě, ale po další dramatické koncovce se oba celky rozešly smírně (5:5). Více o zápasech zde.