2. kolo HFL 2016

29.05.2016 22:00

Po dvou týdnech přišlo druhé kolo ligy. V úvodním zápase se střetli Fénix se Sokolem. První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém Fénix využil menší účasti Sokola a vyhrál 5:2. Druhý zápas hrál oslabený Sokol se Slovanem. Mladí Havířované nelenili a nastříleli Petřvaldu 12 gólů. 4 branky Sokola už nic neřešily. Petřvald tak dále čeká na první body v tomto ročníku. Třetí duel přinesl derby Orlové. U druhé derby skončilo remízou, tentokrát 1:1. Pak nastoupil Slovan proti Florbalu Stonava. Stonavané začali lépe a vedli 2:0, ale Slovan do poločasu otočil. Druhá půle ale patřila spíše Stonavě, která stačila pouze srovnat na 3:3. V posledním duelu nastoupili Ležáci proti Stonavě a po velkém boji nakonec vyhráli jasně 3:0.

Ve vední tak zůstal Slovan Havířov, druhá Stonava, která ale ztratila kontakt s čelem. Naopak oba celky z Orlové se na ní dotáhly a boj o medaile tak bude zajímavý. Sokol je sice s nulou poslední, ale ve druhé polovině ligy se jim může ještě zadařit, takže šance na medaile ještě je. Více o zápasech zde.