1. kolo HFL 2015

17.05.2015 22:00

Dneska proběhlo 1. kolo 3. ročníku HFL. Na úvod se představil nováček Z.F.K. Petrovice, který prokázal své kvality a zvítězil nad Florbalem Stonava 3:2. I druhý zápas se stal kořistí Petrovic, i když po prvním poločase se zdálo, že Sokol Petřvald bude držet s tímto celkem krok. Druhá půle ale patřila Petrovicím hlavně díky třem brankám v rozmezí jedne minuty - 7:3. Petřvald si pak v dalším zápase doslova pohrál s Florbalem Stonava. Výsledek 11:1 mluví za vše. Obhájce titulu - Slovan Havířov - nastoupil ke svému prvnímu zápasu proti Orlovským ležákům. Slovan vykročil do bojů správnou nohou, vyhrál 5:0. Orlovští ležáci následně vybojovali v dosti nervózním utkání vítězství 4:2 s Bazingou Ostrava. Poslední zápas vyhrál Slovan Havířov, ale Bazinga nedala svou kůži zadarmo - 3:2.

Do čela tabulky se tak dostal obhájce trofeje - Slovan Havířov, těsně následován týmem Z.F.K. Petrovice. Více o zápasech zde.